Scroll


Kıbrıs Turu

Kıbrıs Turu

Kıbrıs Turu

Kıbrıs Paket Turlar
4 Gün - 3 Gece / Uçak + Otel + Transfer /03-06 MAYIS

1550 TL
Tıklayın Sizi Arayalım

THY ile Ankara'dan

KIBRIS TURU

02-06 MAYIS 2018

4 Gün - 3 Gece

02 MAYIS 2018 (03 MAYIS'a bağlayan gece) : Saat 01:30 acenta önünde buluşma ve saat 02:00 hareket ediyoruz. Yolda vereceğimiz molalar ardından  Ankara Esenboğa Havalimanı Dışhatlar Terminaline varış. …. C/in Bilet ve bagaj işlemlerinin ardından, Anadolujet’in TK7600 sefer sayılı uçağı ile saat 08:30’da Kıbrıs’a uçuş. Saat 09:40’da varış.

03 MAYIS 2018(1.Gün)/04 MAYIS2018(2.Gün)/05 MAYIS 2018(3.Gün): Transfer aracımız ile  hotele varış. Odalara yerleşme ve 3 Gece & 4 Gün "TAM PANSİYON PLUS" konaklama....

Not: 04 MAYIS 2018 günü ücrete dahil olarak rehberli LEFKOŞA&MAGOSA turu düzenlenecektir.

06 MAYIS 2018(4.Gün/Dönüş) : Öğle yemeğimiz ardından otelden ayrılıyoruz. Akşam  saatlerinde  transferimiz ile Havaalanına gidiyoruz.C/in Bilet ve bagaj işlemlerinin ardından, Anadolujet’in TK7607 sefer sayılı uçağı ile saat 21:30’da Ankara'ya uçuş. Saat 22:45 de varış. Aracımıza transfer ile Eskişehir'e dönüş.

 

TAM PANSİYON PLUS KONSEPT AÇIKALAMASI: Tam pansiyon plus hizmet de sabah, öğle ve akşam yemekleri açık büfe olarak servis edilir. Yemeklerin yanında aldığınız limitsiz yerli alkollü ve alkolsüz içecekler ücretsiz olup, gün içinde alacağınız içecekler ücretlidir.

Ana Restoran; Sabah kahvaltılarınızı 07:00 – 10:00 saatleri arasında açık büfe olarak yapabilirsiniz. 12:30 – 14:30 saatleri arasında açık büfe öğle yemeği ve 19:00 – 21:30 saatleri arasında da açık büfe akşam yemeğinizi alabilirsiniz.

Havuzumuzun başında bulunan Aqua Bar ve Restoran’da 08:00 – 23:00 saatleri arasında hem snack/ atıştırmalık servisi hem de içecek servisi yapılmaktadır.

Lobby Bar’ımız 24 saat hizmet vermekte olup Pine Court binamızda ki Lobby Bar’ımız 08:00 – 24:00 saatleri arasında hizmet vermektedir.

La Femme Lounge Bar’ımız 18:00’da açılmakta olup sabahın ilk ışıklarına kadar hizmet vermekte olup gönlünüzce eğlenebileceğiniz bir yerdir. Alkollü ve alkolsüz içecek servisi yapılan yer de ayrıca aperatif yiyeceklerde sunulmaktadır. DJ performansları olduğunu da ayrıca hatırlatmak isteriz.

Sahil kısmına geldiğiniz de Beach Bar’ımız 08:00 – 24 saatleri arasında hizmet vermektedir. Aradığınız her şeyi bulabileceğiniz geniş mönüye sahip bir bardır.

Ücretsiz Aktiviteler:

Tesis içinde Tepe Restaurant’a servis, her gün oda temizliği, sahil için havlu, fitness&gym, hemşire, jakuzi, (gündüz) masa tenisi, voleybol, basketbol, dart (yaz sezonunda), tavla, fitness center, hemşire ücretsiz aktivitelerdir ve

Ücretli Aktiviteler:

Belli saatlerde Girne merkeze servis, Türk hamamı, masaj, buhar odası, sağlık merkezi, su sporları, doktor, tenis (ışıklandırmalı), su sporları (motorlu su sporu yoktur), bebek bakıcısı, kuaför, video oyunları, lunapark ücretli, araç kiralamadır ve yemek harici alınan tüm içecekler.

ÖNEMLİ NOTLAR:Kıbrıs’a Kimlik ile giriş/çıkış yapılabiliyor.Misafirler yanlarına çalıştığı kurumdan veya e-devlet SGK dökümü yanında alması gerekmektedir. Devlet Memurlarıda çalıştığı kurumdan ıslak imzalı izin belgesi alması durumunda çıkış yapabiliyorlar (polis ve askerler hariçtir) KIBRIS UÇUŞLARI DIŞ HATLAR TERMİNALLERİNDEN GERÇEKLEŞMEKTEDİR, UÇUŞ SAATİNDEN EN AZ 4 SAAT ÖNCE KONTUARDA   OLUNMALIDIR. KIBRIS´A GİRİŞLERDE NÜFUS CÜZDANI veya PASAPORT GEÇERLİDİR; BAŞKA HİÇBİR BELGE İLE KIBRIS´A GİRİŞ YAPILAMAZ. KIBRIS SEYAHATLERİNDE 18 YAŞ ALTI KİŞİLERİN ANNE VE BABALARINDAN VEKALET ALMALARI GEREKMEKTEDİR.(SADECE ANNE İLE SEYAHAT EDENLERİN BABADAN, SADECE BABA İLE SEYAHAT EDENLERİN ANNEDEN, HER İKİSİ HARİÇ DİĞER 3.KİŞİ İLE SEYAHAT EDENLERİN HEM ANNE HEM BABADAN MUVAFAKATNAME ALMALARI GEREKMEKTEDİR. ANNE VE BABA İLE BERABER SEYAHAT EDİLİYORSA, MUVAFAKATNAME GEREKLİ DEĞİLDİR.) 

*FİYATLARIMIZ KONTENJANLA SINIRLI OLUP, MİN.2 KİŞİLİK ODADA KİŞİBAŞI FİYATIDIR.

* Tur iptallerinde ; Gezi başlamasına 15 gün kalaya kadar iptal talep ettiğinde ödediği bedelin tamamı ödeme şekli nasıl ise aynı şekilde  iade edilir. 15-7 gün evvel  iptal etmesi halinde gezi bedeli iadesi yapılmaz

TEK ÖDEME

1550-TL

9 TAKSİT

1600-TL

UCRETE DAHİL HİZMETLER

-Eskişehir-Ankara-Eskişehir Transfer dahil

-Ankara-Ercan-Ankara Anadolu jet ile uçak bileti

-Havaalanı-Otel-Havaalanı transferi

-Acapulco Hotel'de  Tam Pansiyon Plus 3 gece Konaklama

-1 Gün Lefkoşa&Magosa rehberli tur

-Altes Tur ikramları

E-bülten
Fırsatlardan yararlanmak için lütfen kaydolun.