Scroll


10 Kasım Atatürk´ü Anma Turu

10 Kasım Atatürk´ü Anma Turu

10 Kasım Atatürk´ü Anma Turu

Balkan Turları
Eskişehir & Bursa Çıkışlı / 9-12 Kasım 2017 / 2gece 4gün

169 €
Tıklayın Sizi Arayalım

ESKİŞEHİR ve BURSA HAREKETLİ  

ULU ÖNDER MUSTAFA KEMAL ATATÜRK'Ü  ANIYORUZ..

10 KASIM ATATÜRK’Ü ANMA TURU 
Selanik-Kavala-Üsküp
2 Gece - 4 Gün
9 KASIM HAREKET İLE !!!
 

1.Gun Istanbul – Kavala(09.11.2017)
Gezimizin ilk günü, 18:30'da Eskişehir  den başlıyor, 20:30'da Bursa eski satad önünden msafirlerimizi aldiktan sonra Çanakkale- keşan üzerinden    Ipsala sinir kapisina varisimizi gerceklestiryoruz. Pasaport ve gümrük  işlemleri tamamlanması ardından Dedeağaç , Gümülcine ve İskeçe üzerinden Kavala `ya varisimizi gerçekleştiriyoruz.

2.Gun  Kavala –- Selanik  (10.11.2017)
Kavala`ya varisimiz ardindan sabah kahvaltisi ve enfes Kavala kurabeyilerinin tadina bakmak icin mola veriyoruz. Kahvalti molasi sonrasi essiz guzelligi ile dikkat ceken Kavala sahillerinde kisa sureli bir fotograf molasi verip Selanik`e dogru yola cikiyoruz. Varismiz ardindan Selanikte Ataturkun evi , Beyaz Kule Ayasofya ve Roma Agorasini kapsiyan sehir yuruyusumuzun ardindan Aristo meydaninin sirin cafelerınde verdiğimiz serbest zamanın ardında konaklayacağimiz otelimize doğru yola çıkıyoruz .Konaklama Selanik otelimizde. Dileyen  misafirlerimiz extra olarak düzenleyeceğimiz yunan tavernası turumuza katılabılırler.(45 euro)


3.Gun   - Üsküp (11.11.2017)
Sabah kahvaltisinin ardindan Uskup e varisimizi gerceklestirip Üsküp Şehir turumuza başlıyoruz; Yahya Kemal Beyatlı'nın doğduğu şehir olan Üsküp'ü tanıtan yarım günlük panoramik bir tur yapacağız. Gezilecek yerler arasında Eski Tren Garı, Üsküp doğumlu hayırsever Rahibe Teresa'nın anıtı ve evi, Taş Köprü, Kale, Osmanlı döneminden kalma Eski Şehir, Çarşı ve Osmanlı'nın Balkanlar'daki en güzel mimari mirasları arasında yer alan Mustafa Paşa, Sultan Murad ve Gazi İsa Bey Camileri, Davud Paşa Hamamı, Kapan, Sulu ve Kurşunlu Hanlar bulunmaktadır. Geceleme otelimizde.( Matka kanyonu extra 10 euro)

3.Gun   Üsküp –Eskişehir (12.11.2017)

Sabah kahvaltı sonrası Selanik üzerinden Kavala’ya hareke. Yaklaşık 4-5 saatlik yolculuk sonrası Kavala’ya varış ve panaromik şehir turu; su kemerleri, liman, kale,19.yy neo klasik yapılar, Pangia, eski yeni şehir, Acropolis, deniz feneri, Ag.Nicholas , Teodoro Kimissi kiliseleri Kavala’lı Mehmet Ali paşa imarethane, ev  heykeli’nin görülmesi ardından Türk bölgesi olan İskece&Gümülcine&Dedeağaç şehirlerini panoramik olarka ziyaret edip.  dönüş yolculuğumuz için  İpsala sınır kapısına haraket.Pasaport ve gümrük işlemlerini takiben Keşan-Çanakkale-Bandırma-  Bursa’ya üzerinden Eskişehir ‘e  variş ve turumuzun sonu

Fiyata Dahil Olan Hizmetler
* Luks  ALTESTOUR otobusleri ile ulasim
* Yerel profesyonel Turkce rehberlik hizmetleri
* 4* Otellerde  Oda kahvaltı konaklama
* Programda belirtilen panoramik şehir turları.
* Arac ici su ikramı
* Şehir vergisi

* Gümrük Vergisi

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

* Müze ve ören yeri giriş ücretleri. 
* Otelde alınan ekstralar. 
* Tüm kişisel harcamalar 
* İlk gün sabah kahvaltısı
* Öğle ve aksam yemekleri. 
* Schgen Vizesi
* Yurtdışı çıkış harcı 15 TL.
* Yurtdisi seyahat saglik sigortası

 

İki yada uc kisilik odalar da kisi basi ucret : 169 EUR
Tek kisilik oda da konaklama                        : 209 EUR
Cocuk 3-11  ( 2 yetiskin yaninda )                :  159 EUR
Cocuk   0-2 ( 2 yetiskin yaninda )                  : 60 EUR

 

E-bülten
Fırsatlardan yararlanmak için lütfen kaydolun.