Scroll


Batı Karadeniz Turu

Batı Karadeniz Turu

Batı Karadeniz Turu

Karadeniz Turları
3 Gün - 2 Gece / Tam Pansiyon

600 TL
Tıklayın Sizi Arayalım

BATI KARADENİZ TURU

Devrek - Yedigöller -  Amasra - Safranbolu

19 EKİM - 22 EKİM  (2 GECE - 3 GÜN)

TAM PANSİYON

 

TUR PROGRAMI

19 EKİM 2017 (ÇIKIŞ) : Saat:00:30 da Acent a önünde  buluşma ve saat 01:00 de hareket. Yolda vereceğimiz molalar ardından yolumuza devam ediyoruz.

 

20 EKİM 2017 (01.GÜN): Sabah saatlerinde Devrek deki otelimize varıyoruz. Otelimizde alacağımız Sabah Kahvaltısı ardından Yedigöller Milli Parkı'na doğru yola çıkıyoruz ve sırasıyla Sazlıgöl, İncegöl, Küçükgöl, Deringöl, Büyükgöl, Kurugöl ve Büyükgöl’ü görüyoruz.   Yeşillerin arasına karışmış kırmızı ve sarı yapraklı ağaçların ve doğanın muhteşem görüntüsüne karşı öğle yemeği (mangal partisi ). Serbest zaman.. Akşam saatlerinde otelimize dönüş..Akşam yemeği ve canlı müzik eşliğinde eğlence..geceleme otelde..

 

21 EKİM 2017 (2.GÜN): Sabah otelimizde aldığımız kahvaltı sonrasından sonrasında otelimizden ayrılıyoruz. Amasra'ya hareket ediyoruz. Karadeniz’in en güzel  kasabalarından biri olan, AMASRA’daki otelimize yerleşme.  Bu şirin sahil kasabasında, ANADOLU’ daki maif kaya üzerine yapılmış tek örnek olan, ROMA YOL ANITI (Kuşkaya Anıtı)’ nı geziyoruz ve BAKACAK TEPESİ’nde Amasra manzarasını fotoğraflıyoruz. CENEVİZ KALESİ ve ÇEKİCİLER ÇARŞISI gezilerimizin ardından öğle yemeğimizi deniz kenarında bulunan restaurantında  balık ve Amasra'ya özgü salatası ile alıyoruz. Yemek sonrasında serbest zaman.. dileyen misafirlerimiz Amasra'da tekne turuna katılabilirler (Ekstra). Akşam yemeği ve geceleme  amasradaki otelimizde...

 

22 EKİM 2017 (3 GÜN): Alacağımız sabah kahvaltısı ile otelimizden ayrılıyoruz ve Safranbolu'ya hareket ediyoruz.. SAFRANBOLU’da göreceğimiz yerler;  KAYMAKAMLAR EVİ, CİNCİ HANI, KÖPRÜLÜ CAMİİ, ARASTA..Öğle yemeği...ardından serbest zaman vererek, lokum alışverişi yapma imkanı buluyoruz. .Yolda vereceğimiz molalar ardından akşam saatlerine doğru varış.

 

ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLER

  • GİDİŞ – DÖNÜŞ ULAŞIM
  • SEYAHAT SİGORTASI
  • 2 GECE 3 GÜN OTELDE “YARIM PANSİYON” KONAKLAMA
  • AMASRA VE SAFRANBOLU'DA ALINACAK ÖĞLEN YEMEKLERİ
  • OTELE GİRİŞ GÜNÜ ALINACAK SABAH KAHVALTISI
  • YEDİGÖLLER’DE ÖĞLE YEMEĞİ (MANGAL PARTİSİ) VE İÇECEKLER
  • ÇEVRE GEZİLERİ
  • YEDİGÖLLER GİRİŞLERİ
  • ALTES TOUR İKRAMLAR

 

TUR BEDELİ

5 TAKSİT  : 600 TL

3-12 YAŞ ÇOCUK   6 TAKSİT :500 TL

(0-3 YAŞ ÇOCUK ÜCRETSİZDİR) Otobüste koltuk verilmez ,istenir  ise  130 TL.dir

E-bülten
Fırsatlardan yararlanmak için lütfen kaydolun.