Scroll


Doğu Karadeniz Turu

Doğu Karadeniz Turu

Doğu Karadeniz Turu

Karadeniz Turları
6 Gün - 5 Gece / Tarih Alternatifli

825 TL
Tıklayın Sizi Arayalım

Doğu KARADENİZ  & GÜRCİSTAN /BATUM 

07 TEMMUZ (Hareket) - 13 TEMMUZ 2017

21 TEMMUZ (Hareket) - 27 TEMMUZ 2017

11 AĞUSTOS (Hareket) - 16 AĞUSTOS 2017

6 GÜN - 5 GECE 

YARIM PANSİYON

 

TUR PROGRAMI

(HAREKET) :Saat 19:30’da acente önünde buluşma ve 20:00’da hareket. Eskişehir-Ankara-Çorum-Samsun güzergahına doğru yolculuğumuz başlıyor....

 

(1.GÜN) : Sabah kahvaltısını  kahvaltısını aldıktan sonra otelden ayrılıyoruz. Rize üzerinden FIRTINA VADİSİ'ne varış.Fırtına Deresi kenarında öğle yemeği molası(extra)veriyoruz.Yemek sonrası AYDER YAYLASI'na hareket.Otele varış,yerleşme ve serbest zaman.Akşam yemeği ...(İsteğe bağlı extra Türkü barda eğlence imkanı).Konaklama Ayder Yaylası'nda ki otelde....(ZAFRAN HOTEL

 

(2.GÜN):Ulusoy tesislerinde vereceğimiz kahvaltı molası ardından Yeşilin her tonunu bulabileceğiniz tek yer olan UZUNGÖL YAYLASI’na varış ve otele yerleşme. Doğanın eşsiz güzellikleri arasında muhteşem bir an geçireceksiniz.Otele yerleşme,müzik eşiliğinde Akşam yemeği &eğlence,..Konaklama UZUNGÖL'de ki otelimizde...(SEZGİN HOTEL)

 

(3.GÜN):Sabah kahvaltısını aldıktan sonra otelden ayrılıyoruz. Hopa'ya hareket. Sarp sınır kapısından Gürcistin/Batum'a geçiş.Rehber eşliğinde gezilecek yerler arasında ;Andrew Heykeli,Gonio Kalesi,Batum Yeni Bulvarı,Batum Orta Cami , Saat Kulesi, Öğle Yemeği (extra), Avrupa Meydanı, Resim ve Sanat Galerisi, Etnografya Müzesi,  Katedral Kilisesi, Batum Bulvarı (serbest zaman),Şarap alışverişinden sonra sarp sınır kapısına hareket. Otele geciş,Akşam yemeği ...Konaklama Hopa'da ki otelde...(TERZİOĞLU HOTEL)

 

(4.GÜN): Sabah kahvaltısını aldıktan sonra Karadeniz’in eşsiz güzelliklerini görmeye devam etmek için otelimizden ayrılıyoruz.Sabah kahvaltımızı aldıktan sonra Trabzon’a hareket ediyoruz.Trabzon'a varış. ATATÜRK KÖŞKÜ - AYASOFYA KİLİSESİ -  SÜMELA MANASTIRI. (yöresel adı Meryem Ana Manastırı). ZİGANA DAĞI’nın ve  HAMSİ KÖY görülmesi .....gezimiz ardından otele  varış.. Akşam yemeği  ve konaklama Trabzon'da ki otelimizde....(AKSULAR HOTEL)

 

(5.GÜN): Sabah kahvaltısını aldıktan sonra otelimizden ayrılıyoruz. Trabzon'dan Samsun'a kadar Karadeniz'in tüm güzelliklerini görme  imkanı...Yolumuz üzerinde bulunan Ordu'da (Boztepe'de) Öğle yemeği (extra). Akşam üzeri Samsun'a varış .Otele yerleşme , Akşam yemeği ve serbest  zaman...Konaklama Samsun’da ki otelde....(KONAKS HOTEL)

 

(6.GÜN): Sabah kahvaltısını Samsun'da ki otelimizde aldıktandan sonra dönüş için hareket.Yolumuz üzerinde bulunan Sinop'a uğruyoruz, Dizilere konu olan Sinop Cezaevinin ziyareti ve çevrenin gezilmesi.....Öğle yemeği molası (extra) ardından  hareket... Yolda vereceğimiz molalar ve ikramlar ardından ilerleyen saatlerde varış. Bir başka gezimizde buluşmak dileğiyle……

*ACENTAMIZ HAVA DEĞİŞİKLİĞİ veya BAŞKA SEBEPLERDEN DOLAYI PROGRAM AKIŞINDA DEĞİŞİKLİK YAPMA YETKİSİNE SAHİPTİR.

NOT: GÜRCİSTAN(BATUM) geçişinde;

 • KİMLİKlerinizi  mutalaka  yanınızda  bulundurunuz.Kimliğin alınış tarihi 10 yıldan eski  olmamalıdır.Yıpranmış  ve yırtık kimlikler kabul edilmemektedir.
 • Çocukların kimliklerinde mutlaka fotoğraf olmalıdır.
 • 18 yaşından küçüklerin yanında olmayan ebevenlerinden mutlaka vekalet alınmalıdır.

ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLER

 • LÜX OTOBÜSLERLE ULAŞIM
 • SEYAHAT SAĞLIK SİGORTASI
 •  5 GECE  - 6 GÜN KONAKLAMA (3 Gece 3* ve 4* Otellerde & 1 Gece UZUNGÖL Dağda&1 Gece AYDER YAYLASIN'da  Dağda )     
 • HOTELLERDE 5 SABAH KAHVALTISI & 5 AKŞAM YEMEĞİ     
 • YEREL REHBERLİK EŞLİĞİNDE ÇEVRE TURLARI  
 • BATUM'A GEÇİŞ
 • ORDU'DA TELEFERİK İLE BOZTEPE'YE ÇIKIŞ
 • ALTES TOUR İKRAMLARI VE HİZMETLERİ

ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

 • ÖĞLE YEMEKLERİ (1.GÜN KAHVALTI+2.GÜN&3.GÜN&4.GÜN&5.GÜN YÖRESEL ÖĞLE YEMEĞİ DAHİL İSTEYENLERE +170 TL İLAVE EDİLEREK TAKSİTLENDİRME YAPILABİLİR.)
 • YEMEKLERDE ALINAN İÇECEKLER
 • EXTRA ve KİŞİSEL HARCAMALAR
 • MÜZE ve ÖREN GİRİŞLERİ

TUR BEDELİ (Eskişehir Hareketli)

KİŞİBAŞI (min.2 kişilik Odada)

Peşin: 825 TL

9 Taksit: 875 TL

4-12 YAŞ ÇOCUK

TEK ÖDEME : 700 TL

9 TAKSİT : 750 TL

(0-3 YAŞ ÇOCUK ÜCRETSİZDİR/ücretsiz çocuklara otobüste koltuk verilmez,istenir  ise 200 TL.dir)

• Turumuz min.40 kişi katılım şartı ile düzenlenmektedir. Yeterli katılım sağlanamadığı takdirde tur iptalinin bildirim tarihi, tur kalkışından 5 gün öncesidir. 

 

BURSA'dan katılan misafirlerimize ücretlerde +50 TL ilave edilmektedir.

E-bülten
Fırsatlardan yararlanmak için lütfen kaydolun.