Scroll
Whatsapp Destek: +90 549 473 06 06


Günübirlik Yedigöller Turu

Günübirlik Yedigöller Turu

Günübirlik Yedigöller Turu


14 EKİM / 21 EKİM / 28 EKİM / 04 KASIM

160 TL
Tıklayın Sizi Arayalım

GÜNÜBİRLİK YEDİGÖLLER TURU

14 EKİM / 21 EKİM / 28 EKİM / 04 KASIM

 

TUR PROGRAMI

Sabah 5:00'da buluşma, 5:30'da Bolu - Yedigöller'e doğru yola çıkıyoruz. Yolda alınacak kahvaltı molasının ardından Yedigöller milli parkına doğru yola çıkıyoruz.

Yurdumuzun en güzel karışık doğal ormanlarına sahip Yedigöller'e vardığımızda ilk önce kısa bir yürüyüş yapıyoruz. Bu yürüyüş sırasında Pisagor ağacını görüp, barbekü alanımıza geçiyoruz.

Göl kenarında bizim için hazırlanmış mangal partisi şeklinde öğle yemeğimizi alıyor ve yürüyüşümüze kaldığımız yerden devam ediyoruz.

Kayın, meşe, gürgen, kızılağaç, karaağaç, karaçam, dişbudak, sarıçam, köknar, ıhlamur.. hatta eğer şanslıysanız geyikleri bile görebilirsiniz. Rehberimiz sizi geyiklerin yemeklerini yedikleri yaşam alanları bile götürecek.

Çok kolay parkurlardan biri olan cennet yer Yedigöller'de yürüyüş için bazen dere kenarı patikaları, bazen de şirin tahta merdivenleri kullanacağız. Şehrin kalabalığından uzaklaşıp kendinizi bir anda bakir doğanın içerisinde bulacaksınız.

Büyükgöl, Seringöl, Deringöl, Nazlıgöl, Küçükgöl, İncegöl, Sazlıgöl, Dilek çeşmeleri, Gülen kayalar, şelaleler.. Hepsi sizi bekliyor.

Yedigöller'i doya doya gezdikten sonra dönüşe geçiyoruz. Hava, yol ve trafik durumuna göre gecenin ilerleyen saatlerinde şehrimize ulaşıyoruz.

 

TUR BEDELİ

160 TL

 

ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLER

  • Lüks otobüslerle ulaşım
  • Sabah kahvaltısı
  • Öğle yemeği
  • Araç içi ikramlar
  • Milli park giriş ücretleri
  • Altes Tour rehberlik hizmeti
E-bülten
Fırsatlardan yararlanmak için lütfen kaydolun.