Scroll
Whatsapp Destek: +90 549 473 06 06


Ege & Akdeniz Turu

Ege & Akdeniz Turu

Ege & Akdeniz Turu


05 MAYIS’dan itibaren Her Cuma & Cumartesi hareketli 6 gece / 7 gün

799 TL
Tıklayın Sizi Arayalım

EGE & AKDENİZ TURU

6 GECE / 7 GÜN (5 gece 6 gün)

05 MAYIS’dan itibaren Her Cuma & Cumartesi hareketli

 

1.GÜN Gece Yolculuğu

23.59 ofis önünden hareket ile misafirlerimizle birlikte  Afyon - Isparta üzerinden Antalya'ya doğru gece yolculuğu yapıyoruz.* Güzergah: Eskişehir - Afyon - Isparta - Antalya / 463 KM

NOT :Programımız otele giriş yapmadan ilk gün rafting turu ile başlayacağından dolayı, konuklarımızın rafting de giyecekleri eşyaları ayrı bir çanta içinde ayarlamaları rica olunur. Rafting hakkında ayrıntılı bilgi otobüste rehber tarafından verilecektir.

 

2.GÜN Köprülü Kanyonda Rafting Heyecanı - Aspendos - Düden Şelalesi - Kaleiçi- Antalya

Sabah ilk durağımız dünyadaki sayılı Milli Parklardan biri olan tabiat harikası Köprülü Kanyon'a ulaşıyoruz. Burada insanın yaşamı boyunca mutlaka yapması gereken, adrenali yüksek, 7'den 77'ye herkesin katılabileceği, rafting heyecanını köprü çayın buz gibi sularında beraber yaşıyoruz (EXTRA) .Bu muhteşem aktivitenin ardından Köprülü Kanyondan ayrılıyor ve MS 2. YY da Romalı'lar tarafından inşa edilmiş olan ve tüm heybetiyle günümüze gelmiş Aspendos tiyatrosunu görmeye gidiyoruz. Aspendos'tan tarih dolu anılarla ayrılarak Düden Şelalesi'ne hareket ediyoruz. Gezimiz esnasında yemyeşil doğa ve suyun huzur veren sesi bize eşlik edecek. Şelaleden sonra Kale içi mevkiine gidiyoruz. Yivli minare, saat kulesi, kale içinin eski cumbalı evleri göreceğimiz yerler arasında. Gezimiz sonrasında otelimize ulaşıyoruz. Konaklama ve akşam yemeği otelimizde.

* Sabah Kahvaltısı: Yolda alınacaktır. (Ekstra)
* Öğle Yemeği : Antalya'da menü olarak alınacaktır.
* Akşam Yemeği: Otel de alınacaktır. (Ücrete dahildir)
* Güzergah : Eskişehir - Afyon - Isparta - Antalya / 463 KM
* Konaklama Oteli : Elite Başaran Hotel, Mevre otel, Cender Otel vb.

3.GÜN Kemer - Finike - Demre - Üçağız - Kekova - Kaş - Kalkan - Saklıkent Kanyonu - Fethiye

Sabah otelde alınan açık büfe kahvaltı sonrasında otelden ayrılarak Kemer, Finike üzerinden yolumuza devam ediyor ve bugünkü ilk durağımız Kekova'nın giriş kapısı aynı zamanda kendisine has kıyı köy dokusuyla bizleri karşılayacak olan Üçağız olacak. Limandan bineceğimiz teknemizle Kekova Tekne Turu (1.tekne turu) başlıyoruz. Yüzme molalarımız arasında Esmeralda Koyu, Tersane koyu, Hamidiye koyu gibi keyifli noktalar bulunmakta. Yüzme molalarının ardından teknemizle yolu olmayan Simena Köyü, Kekova Adası ve M.Ö ll. YY da bir depremle denizin dibine batmış olan Batık Şehir'i görüyoruz . Üç Ağız'dan ayrıldıktan sonraki durağımız Kaş ve Kalkan. Güzel manzaralar eşliğinde vereceğimiz fotoğraf molaları, rehberimizin anlatımları ile renklenecek. Ardından otobüsümüzle Türkiye'nin en önemli kanyonlarından biri olan Saklı Kent'e gidiyoruz. Kanyonda yürüyüşümüzü yapıp, verilen serbest zamanın ardından Fethiye'ye otelimize doğru yola çıkıyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde. Akşam yemeği sonrasında arzu eden misafirlerimiz ile birlikte Fethiye barlar sokağına eğlenmeye gidiyoruz. (Ekstra)

* Sabah Kahvaltısı: Otelde alınacaktır. (Ücrete dahildir)
* Öğle Yemeği : Tekne'de menü olarak alınacaktır.
* Akşam Yemeği: Otel'de alınacaktır. (Ücrete dahildir)
* Güzergah :Antalya - Demre - Kaş - Fethiye / 293 km
* Konaklama Oteli :Golden Life Otel, Vento Otel, Edasu Hotel, Nazar Garden Hotel, Dalaman Lykıa Resort Vb.

4.GÜN Kayaköy - 12 Adalar Tekne Turu, Kızılada - Tavşan Adası - Zeytin Ada - Göbün Koyu

EKSTRA YAMAÇ PARAŞÜTÜ ; Özel olarak dizayn edilmiş 42 m2 büyüklüğünde olan iki kişilik yamaç paraşütü ile gerçekleştirilen uçuşlara tandem denir. Tandem uçuşlarında paraşütü bu konuda deneyimli bir pilot kullanır; ikinci kişi ise yolcu durumundadır. Dünyanın en güvenli ve en güzel uçuş bölgelerinden biri olarak uluslararası üne sahip olan Fethiye, Ölüdeniz - Babadağ'dan 1992 yılından beri tandem uçuşları gerçekleştirilmektedir. Her uçuş yaklaşık bir saat sürer. Çocuklardan yaşlılara kadar her yaştaki insan rahatlıkla tandem uçuşu yapabilir. Yamaç paraşütünü, sağlık koşullarının uygunluğunu belirtmek suretiyle, 16 - 55 yas arası herkes yapabilir. Epilepsi, astım, kalp, bel ve omurga rahatsızlıkları olanlar yamaç paraşütüne katılamazlar.Sabah otelde alınan kahvaltı sonrasında eski ismi Levissi şimdiki ismi Kaya Köy olan Rum kasabasına ulaşıyoruz. Burada Büyük Kilise, İlkokul, Taş Evler ve Çeşmeleri gezdikten sonra Göcek marinaya gidiyor ve 12 Adalar Tekne Turu (2. Tekne Turu) gerçekleştirmek üzere teknemize biniyoruz. Katrancı Adası, Tavşan Adası, Yassıca Adası, Tersane Adası, Kızıl Ada, Şövalye Adası gibi koylarda vereceğimiz yüzme molalarının ardından tekrar Göcek marinaya dönüyoruz. Göcek'te vereceğimiz serbest zamanın ardından yola çıkıyor ve otelimize ulaşıyoruz. Dileyen misafirlerimizle birlikte akşam yemeği sonrasında eğlenmeye gidiyoruz. (EKSTRA)

* Sabah Kahvaltısı: Otelde alınacaktır. (Ücrete dahildir)
* Öğle Yemeği : Tekne'de menü olarak alınacaktır.
* Akşam Yemeği: Otel'de alınacaktır. (Ücrete dahildir)
* Güzergah: Otel - Marina - Otel / 20 KM
* Konaklama Oteli :Golden Life Otel, Vento Otel, Edasu Hotel, Nazar Garden Hotel, Dalaman Lykıa Resort Vb.

5.GÜN Ölüdeniz - DalyanTekne Turu - İztuzu Plajı - Göcek Yat Limanı - Katrancı Koyu

Sabah otelde alınan kahvaltı sonrası, sevdiğini azgın dalgalarda yitiren ve onsuz yaşayamayacağını anlayıp kendini Babadağ'dan aşağıya atan Belcekızın hüzünlü efsanesinden adını alan Belcekız Koyunu görüp, Ölüdeniz'de yüzme molası veriyoruz. Yüzme molasının ardından Ölüdeniz'den ayrılıp Dalyan'a ulaşıyoruz.. Dalyan Tekne Turu (3. Tekne turu) Buradan bineceğimiz kanal teknesiyle, saçlarından sazlıkların, gözyaşlarından da denizi Köyceğiz Gölüne bağlayan su kanalının oluştuğu, efsanesi dilden dile anlatılan Byblis ve Kaunos'un hüzün dolu hikâyesini dinleyerek, kaya oyma Kral Mezarlarını görüyoruz (Panoramik). Ve tabiki Atlantik okyanusundan Anadolu sahillerine yumurta bırakmaya gelen Dünyaca ünlü Caretta Caretta cinsi deniz kaplumbağalarını görmek ve denize girmek için İztuzu plajına gidiyoruz. Buradaki yüzme molamızın ardından tekrar teknemizle kanalı takip ederek Dalyan'a geri dönüyoruz. Otobüsümüzle Marmaris'e doğru hareket ediyoruz. Akşam saatlerinde otelimize yerleşiyoruz. Yemek sonrasında dileyen misafirlerimiz ile birlikte Marmaris Barlar sokağına eğlenmeye gidiyoruz. ( Ekstra )* Sabah Kahvaltısı: Otelde alınacaktır. (Ücrete dahildir)
* Öğle Yemeği : Tekne'de menü olarak alınacaktır.
* Akşam Yemeği: Otel'de alınacaktır. (Ücrete dahildir)
* Güzergah: Fethiye - Marmaris / 126 km
* Konaklama Oteli :İdaş park Hotel, İdaş Hotel, Club idaş, Alenz Suite Hotel, Marmaris Hotel (Uygulama Oteli) vb.

6.GÜN Gökova Tekne Turu - Gelibolu Adası - Sedir Adası - Zeytinliköy - Lacivert Koy - Azmak Çayı - Azmak Tekne Turu

Sabah otelimizde aldığımız açık büfe kahvaltı sonrası, evleriyle mimarlık ödülüne sahip olan, Akyaka Beldesine varıyor ve teknemize biniyoruz. Gökova TEKNE TURU (4. Tekne Turu). Mitolojide geçen ve denizler tanrısı Poseidonun sarayının gök lacivert denizin dibinde olduğu söylenen Gökova'nın eşsiz koylarını dolaşmaya başlıyoruz Gelibolu Adası, İncekum, Lacivert Koy ve Marcus Antonius'un Kleopatra için Mısır'dan gemilerle getirttiği rivayet edilen kumlardan oluşan koruma altındaki eşsiz kumsalıyla Sedir Adası demir atıp yüzeceğimiz yerler arasında. Gün boyu sürecek bu muhteşem mavi yolculuğun ardından tekrar Akyaka Beldesine geri dönüyoruz. Burada verilen serbest zamanda dileyen misafirlerimiz Avrupa'dan gelen göçmen kuşların dinlenme yeri; Batı Menteşe Dağları'nın altından milyonlarca gözeden çıkan soğuk dağ suyunun oluşturduğu Azmak Çayı'nda fotoğraf çekebilirler. Akyaka'dan deniz kokusu üzerimize sinmiş ayrılırken yolda aşıkların yürüyüş yaptığı okaliptüs ağaçları altında Aşıklar Yolu bizleri bekliyor. Daha sonrasında Yatağan ve Milas üzerinden Bodrum'a doğru yola çıkıyoruz. Otelimize yerleşme ve akşam yemeği sonrası dileyen misafirlerimizle Bodrum barlar sokağında sabaha kadar eğlence.(EKSTRA)
* Sabah Kahvaltısı: Otelde alınacaktır. (Ücrete dahildir)
* Öğle Yemeği : Tekne'de menü olarak alınacaktır.
* Akşam Yemeği: Otel'de alınacaktır. (Ücrete dahildir)
* Güzergah: Marmaris - Bodrum / 110 KM
* Konaklama Oteli :Vg Hotels & Spa, Green Port Hotel, Costa Hotels, Milashan Otel Vb.

7.GÜN Bodrum Tekne Turu - Milas - Bafa Gölü - Şirince Köyü - Uşak - Kütahya - Eskişehir

SOtelde alınan kahvaltı sonrası, Gümbet limanından bineceğimiz teknemizle birlikte Bodrum'un eşsiz koyları olan Aspat, Bitez, Bağla, Deve Plajı, Akvaryum gibi sayısız koyda gün boyu denize girme imkanımız olacak. (6.Tekne Turu) Teknemizden Camel Beach'te ayrılıyor, ve Milas'tan geçerek, Bafa gölü yakınlarında Beşparmak Dağları'nı görüp, hikayesini dinledikten sonra Şirince'ye doğru devam ediyoruz.Selçuk üzerinden kaybolmamış köy dokusu ile eski bir Rum kasabası olan meyve şaraplarıyla ünlü Şirince'ye varıyoruz. Eski adlarından biri çirkince olan bu şirin Rum köyünün sokaklarında nostaljik bir yürüyüş yapıyor ve meşhur meyve şaraplarından tatma ve alma şansına sahip oluyoruz. Şirince gezimizden sonra Eskişehir'e doğru yola çıkıyoruz. Turgutlu - Kula - Uşak - Kütahya güzergahını takiben sabah erken saatlerde Eskişehir'e ulaşıyoruz. Siz değerli misafirlerimizi almış olduğumuz kalkış noktalarına bırakıyor ve bir başka bir organizasyonda buluşmak üzere veda ediyoruz..
* Sabah Kahvaltısı: Otelde alınacaktır. (Ücrete dahildir)
* Öğle Yemeği : Tekne'de menü olarak alınacaktır.
* Akşam Yemeği: Yolda alınacaktır. (Ekstra)
* Güzergah: Bodrum - Şirince - Kula - Uşak - Kütahya - Eskişehir / 659 KM

 

*** Önemli *** Eskişehir'den gidiş dönüş hareket sağlanmaz ise İstanbul gelen araç ile misafirlerimizi alıyoruz , Dönüşte Bozüyük, Afyon veya Ankara'dan - İzmir Otogar'a transfer sağlıyoruz ***

 KONAKLAMA OTELİ Standart Ege Akdeniz Otelleri

TUR ÜCRETİ: 799,99-TL

(Fiyatlar tarihe göre değişiklik göstermektedir. Bu fiyatlardan  kartlara 6-9 taksit uygulanmaktadır. Çocuk fiyatlarını acentalarımızdan öğrenebilirsiniz. )

Ücrete Dahil Olan Hizmetler

*Otellerde 5 Gece Yarım Pansiyon Konaklama

*Açık Büfe 5 Sabah Kahvaltısı

*Açık Büfe veya Set Menü 5 Akşam Yemeği

*Lüks Araçlar ile Ulaşım

*Müze ve Ören Yeri Giriş Ücretleri (Belediye ve Özel işletmeler İçin Geçerlidir.)

*Profesyonel Rehberlik hizmetleri

*Milli Park Giriş Ücretleri

*Tekne Turları

*Otobüs içi İkramları

*1618 Nolu Turizm Kanununa Göre Zorunlu Seyahat Sigortası

 

Ücrete Dahil Olmayan Hizmetler

*Tüm Öğle Yemekleri

*Tüm Yemeklerde Alınan İçecekler

*Tüm Özel Harcamalar

*Gece Turları

*Ekstra Belirtilen Tüm Organizasyonlar

*Müzekart ( Kültür ve Turizm Bakanlığına Ait Müzelere Giriş İçin Gereklidir.)

 

E-bülten
Fırsatlardan yararlanmak için lütfen kaydolun.