Scroll
Whatsapp Destek: +90 549 473 06 06


Kusadası & Bodrum Turu

Kusadası & Bodrum Turu

Kusadası & Bodrum Turu


16-20 MAYIS 2018 / 5 GÜN - 4 GECE

450 TL
Tıklayın Sizi Arayalım

KUŞADASI & BODRUM TURU

5 GÜN - 4 GECE

16-20 MAYIS 2018

1.GÜN(24.04.2018 gece ve 15.05.2018 gece hareket)
Eskişehir için akşam saat 22:30 buluşma 23:00 hareket, Bursa için 00:30 buluşma 01:00 hareket ile turumuza başlıyoruz. Zevkli bir yolculuk sonrası, sabah saatlerinde alacağımız kahvaltısının ardından adı gibi şirin belde olan Şirince’ye ulaşıyoruz. Tarihi evleri, meyve şarapları, şirin çarşısı ve kiliseleriyle ünlü Şirince’de St.Demetri ve St.Paulos Kiliselerini, tarihi köy ilkokulunu görüp, Şirince'nin sempatik çarşısını geziyoruz. Huzur ve sessizlik içinde gezimizi yapıp köy kahvelerinde çaylarımızı da içtikten sonra el sanatları ve yöresel ürünlerin bulunduğu tezgâhlardan alış-veriş yapmak isteyen misafirlerimiz için serbest zaman veriyoruz. Ardından Kuşadası merkeze doğru hareket ediyoruz. Merkezde vereceğimiz serbest zamanın ardından otelimize yerleşiyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde (KUŞADASI).
 
2.GÜN
Sabah otelde kahvaltımızı alıyor Antik dünyanın en önemli merkezlerinden biri olan Efes Antik Kentine doğru yol alıyoruz. M.Ö. 4.bine dek giden tarihi boyunca uygarlık, bilim, kültür ve sanat alanlarında her zaman önemli rol oynamış Efes Antik Kenti’ni ve Meryem Ana Kilisesi, gezdikten sonra öğlen yemeği molası. Sonrasında Artemis tapınağı, İsa bey Camii gezilecek yerler arasındadır. Kuşadası’ndaki otelimize dönüyoruz. Akşam yemeği ve geceleme otelimizde (KUŞADASI).
 
3.GÜN
Otel’de alacağımız sabah kahvaltısı sonrası, Söke, Didim, Milas yolu üzerinden Bodrum’a hareket ediyoruz. Zevkli bir yolculuk sonrasında Halikarnas Balıkçısı Cevat Şakir’in de söylediği gibi “Sanma ki sen geldiğin gibi gideceksin, senden öncekiler de böyleydiler. Akıllarını hep Bodrum’da bırakıp gittiler…” diyerek Bodrum’a ulaşıyoruz. Bodrum Yarımadasında gün batımının en güzel olduğu Turgutreis’e geçiyoruz. Turgutreis'in çehresini bir anda değiştiren marinanın en dikkat çekici yerlerinden biri olan ve özelliğini kaybetmeden varlığını sürdüren el sanatları sokağını adımlıyoruz. Rengârenk Bodrum tarzı kabak lambalar, bir eşi daha bulunmayan kağıt boncuklar, keçe kuklalar, geleneksel kanaviçe işlemeleri ile bu sokak bizi büyülüyor. Turgut Reis'te vereceğimiz serbest öğle yemeği molamızın ardından Halikarnas ve Bodrum gezimiz ile güne devam ediyoruz. Daracık sokakları, antik evleri, yemyeşil doğası ve beyaz evleriyle günün her saatinde renkli ve canlı bir yaşam biçimi olan Bodrum gezimiz sonrasında otelimize yerleşiyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde. Akşam yemeği sonrasında Bodrum’un renkli gecelerini görmek isteyen misafirlerimizle Halikarnas’ta serbest zaman geçiriyoruz (BODRUM).
 
4.GÜN
Sabah otelde kahvaltının alınmasından sonra, mavinin ve yeşilin her tonunda dans edebileceğimiz Bodrum koylarına Marinadan tekne ile hareket ediyoruz. Tam gün öğle yemekli tekne turumuzda; Karaada, Afrodit çamur banyosu, Camel Beach, Bağla Beach, Kızlar Koyu, Haremten Koyu, Akvaryum Koyu, Şeytan çukurunu görüyor, koylarda denize girme imkânı sağlıyoruz. Tekne gezisi sonrası Bodrum koylarına veda edip otelimize dönüyoruz. Akşam yemeği otelimizde. Sonrasında dileyen misafirlerimiz Bodrum Disco turuna katılabilirler (extra). Geceleme otelimizde (BODRUM).
 
5.GÜN
Otelimizde sabah kahvaltımızı aldıktan sonra dönüş için otelimizden ayrılıyoruz. Yolda vereceğimiz molaların ardından gecenin ilerleyen saatlerinde şehrimize ulaşıyoruz. Siz değerli misafirlerimizi almış olduğumuz noktada bırakarak, bir başka gezimizde görüşmek dileği ile vedalaşıyoruz.
 

TUR ÜCRETİ

TEK ÖDEME : 450 TL

9 TAKSİT : 490 TL

 
(0-6 yaş çocuklar ücretsizdir.İstenirse 150 tl koltuk ücreti eklenir. 07-12 yaş çocuklar için tek ödeme 350 TL 9 taksit 390 TL'dir.)
 
ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLER
** GİDİŞ DÖNÜŞ ULAŞIM
** 2 GECE KUŞADASI'NDA OTELDE KONAKLAMA
** 2 GECE BODRUM'DA OTELDE KONAKLAMA
** 5 SABAH KAHVALTISI
** 4 AKŞAM YEMEĞİ
** 1 TAM GÜN ÖĞLE YEMEKLİ TEKNE TURU
** ARAÇ İÇİ İKRAMLAR
** SEYAHAT SİGORTASI
** ÇEVRE GEZİLERİ
** PROFESYONEL REHBERLİK
** ALTES TUR İKRAMLARI ve REHBERLİĞİ
 
ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER
**MÜZE ÖREN VE GİRİŞ YERLERİ
** ÖĞLE YEMEKLERİ
** KİŞİSEL HARCAMALAR

 

E-bülten
Fırsatlardan yararlanmak için lütfen kaydolun.