Scroll


Kapadokya Turu

Kapadokya Turu

Kapadokya Turu


20-23 NİSAN 2018 / 2 GECE - 3 GÜN

350 TL
Tıklayın Sizi Arayalım

KAPADOKYA TURU

20-23 NİSAN 2018

3 GÜN - 2 GECE

ÇIKIŞ: Gece saat 00:30 dan Acenta önünde buluşma ve saat 01:00'de hareket.Yolda vereceğimiz molalar ardından yolumuza devam ediyoruz.

1.GÜN:  Sabah saatlerinde  Kapadokya Bölgesine varış. Daha sonrasındaki ilk durağımız ise Türkiye'nin en büyük kanyonlarından biri olan, 14 km uzunluğundaki Ihlara Vadisi ne ulaşıyoruz.Burada Ağaçaltı kilisesini gezerek , Melendiz Çayının oluşturmuş olduğu nehir yatağında yürüyüş yapıyoruz.Verilen serbest zamanda bu cennet bahçesinde fotoğraflarımızı çekiyoruz. Bir sonraki durağımız ise bir yanardağ ağzı olan ve jeotermal suya sahip Narlıgöl olacak.Burada verilen fotoğraf molasını takiben, bölgedeki 104 farklı yer altı şehrinden biri olan Derinkuyu veya Kaymaklı Yer altı Şehrine ulaşıyoruz. Yeraltında bulunan tünelleri gezip anlatımları dinledikten sonra otelimize ulaşıyoruz. Otele yerleşme ve akşam yemeğimiz otelimizde..

2.GÜN: Sabah kahvaltımızı otelimizde aldıktan sonra rehber eşliğinde gezilecek yerler arasında Türkiye’de ki en önemli müzelerinden biri olan Göreme Açık Hava Müzesi,Zelve Milli Parkı, Paşabağ Peri Bacaları’nın gezilmesi. Ardından Çömlek Atölyesini ziyaret ediyoruz. Oradan Güvercinlik Vadisi, Üçgüzeller, Uçhisar Kalesi’ nin gezilmesi sonrasında Şarap Mahsenlerine giderek bölgede yetişen nadide üzümlerden üretilmiş şarapların tadına bakma ve Alışveriş imkanı...ardından otele dönüş. İsteyen misafirlerimiz Geleneksel Kapadokya Türk Gecesi programımıza katılabilirler. (extra) akşam yemeği ve konaklama otelde..

3.GÜN: Sabah kahvaltısından sonra otelimizden ayrılıyoruz .Dönüş yolumuz üzerinde bulunan Horasan erenlerinden Hacı Bektaş-ı Veli'nin kurmuş olduğu dergahı ziyaret ediyoruz.Yapılan anlatımlar ve edilen duaların ardından yolumuza devam ediyor ve yolda vereceğimizi molalar ardından gecenin ilerleyen saatlerinde  dönüş.

ESKİŞEHİR HAREKETLİ TUR ÜCRETİ

TEK ÖDEME : 350 TL   

6 TAKSİT  : 370 TL

4-12 YAŞ ÇOCUK : TEK ÖDEME  :250TL        6 TAKSİT : 280 TL

(0-3 YAŞ ÇOCUK ÜCRETSİZDİR/Otobüste koltuk verilmez ,istenir  ise  120 TL.dir)

BURSA HAREKETLİ TUR ÜCRETİ

TEK ÖDEME : 400TL   

6 TAKSİT  : 420TL

4-12 YAŞ ÇOCUK : TEK ÖDEME  : 250TL        6 TAKSİT : 280 TL

(0-3 YAŞ ÇOCUK ÜCRETSİZDİR/Otobüste koltuk verilmez ,istenir  ise  150 TL.dir)

ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLER

* Gidiş-Dönüş Ulaşım
* Yolda alınacak Sabah kahvaltısı(Tesiste)
* 2 gece - 3 gün otelde YP konaklama (Burcu Kaya Hotel)
* 2 Akşam Yemeği (otelde)
* 2 Sabah Kahvaltısı (otelde)
* Profosyonel Rehberlik
* 1618 Nolu Turizm Kanununa Göre Zorunlu Seyahat Sigortası
* Altes Tour İkramları

ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

* Müze ve Ören yeri girişleri
* Geleneksel Kapadokya Türk Gecesi
* Öğlen Yemekleri
* Yemeklerde alınacak tüm içecekler

 

E-bülten
Fırsatlardan yararlanmak için lütfen kaydolun.